1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎j) Červen 15‎ > ‎

Sportovní den na Para

přidáno: 30. 6. 2015 8:18, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 2. 9. 2015 12:43 ]

V pondělí 29. června, den před rozdáváním vysvědčení, se již opravdu neučilo. Žáci II. stupně se sešli na trutnovské paradráze, kde pro ně byl připraven sportovní den. Ten měl nepatrně jiný charakter, než tomu bylo v minulosti. Úkolem žáků bylo vyzkoušet si svoji obratnost, pohybovou dovednost nebo silové schopnosti. Šest vybraných nově vybudovaných víceúčelových gymnastických nářadí a prolézaček velice dobře odhalilo přednosti či slabost každého jedince. Motivací pak každému z nich byla nejen prestiž mezi spolužáky navzájem, ale i drobná sladkost, kterou jim po splnění úkolu předali třídní učitelé a asistentky pedagogů. Věříme, že se nám společně podařilo smysluplně vyplnit předposlední den školního roku.

Z. Švarc