1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎a) září 2015‎ > ‎

Den prevence

přidáno: 16. 9. 2015 12:33, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 14. 11. 2015 13:01 ]

Pedagogicko-psychologická poradna v Trutnově ve spolupráci s RIAPSem, hasiči, policií a zdravotníky,  pořádala 15.9. Den prevence, kterého se zúčastnili i někteří naši žáci z druhého stupně.

Ještě před samotným začátkem soutěže shlédli společně všichni žáci ukázku zásahu integrovaného záchranného systému při dopravní nehodě, a pak už se museli spolehnout jen sami na sebe nebo na své spoluhráče při plnění úkolů na 10 stanovištích. Stříleli na terč, vyplňovali testy z různých dopravních situací, zastavovali krvácení u zraněné osoby nebo odpovídali na otázky týkající se různých závislostí.

Za jejich pilnou práci jim na závěr celé akce předvedl své umění vycvičený policejní pes a pak už si soutěžící přebírali zasloužené odměny.

Naši žáci obsadili hned dva stupně vítězů - 8. A vybojovala krásné 2.místo a jako zlatí se do školy vrátili kluci z 9.A

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme:

Ondřeji Hoškovi, Ondřeji Golíkovi, Radimu Vackovi, Zdeňku Holmanovi a Radimu Trníkovi z 9.A

Jitce Jandové, Kristýně Růžičkové, Dominiku Linhartovi, Tomáši Horákovi a Standovi Horákovi z 8.A

Zuzce Janečkové, Adéle Smělé, Filipu Rykalovi, Pepovi Vostřákovi a Martinu Talábovi ze 7.A

Elišce Macháčkové, Lucce Vrbické, Adamu Vackovi, Michalu Jonovi a Matěji Burdovi ze 6.A

Petra Obstová