1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎a) září 2015‎ > ‎

Drakiáda Svidnice

přidáno: 5. 10. 2015 10:55, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 2. 1. 2016 8:07 ]
V sobotu 3. října se někteří žáci naší školy vydali v rámci družby města Trutnova do polské Svidnice na Drakiádu. Podmínkou soutěže byla výroba vlastního draka. To byl asi největší problém, protože se soutěže zúčastnili pouze čtyři žáci naší školy: Ema Žilková, Michal Žilka, Anna Horáková a Vojtěch Nepimach. V Polsku nás velmi srdečně přivítali. Bylo pro nás připravené občerstvení a hlavně soutěž v létání draků. Děti soutěž velmi prožívaly. Sešla se tu celá řada krásných a zajímavých draků. Užili jsme si při soutěži hodně zábavy. Do soutěže se zapojili i manželé Žilkovi, kterým bych chtěla touto cestou moc poděkovat za účast a příjemně prožitý den. Na závěr byli všichni účastníci odměněni diplomem a medailemi. Po soutěži pro nás polští organizátoři připravili ještě exkurzi po městě Svidnici. A protože byly děti velmi hodné, zavítali jsme do cukrárny na výbornou zmrzlinu (za odměnu).
Výlet se nám velmi vydařil a doufám, že příští rok se do soutěže zapojí více dětí!!!
Ještě jednou moc děkuji všem účastníkům.
Šárka Gregorová