1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎a) září 2015‎ > ‎

Minibasketbal

přidáno: 21. 9. 2015 11:22, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 14. 11. 2015 13:02 ]

Ve čtvrtek 17. 9. se žáci druhých a třetích tříd účastnili basketbalového turnaje mezi základními školami. Turnaj se konal v hale gymnázia a pořádal ho trutnovský basketbalový oddíl v rámci celorepublikového projektu minibasketbalu a jeho propagace ve školách. Pro naši školu to byla premiérová účast a dopadla na výbornou. Děvčata obsadila druhé místo a chlapci čtvrté místo.

Reprezentovali nás: z  2. A- Radek Kuhn, z 3.B- Eliška Hrazdírová, Veronika Křížková, Tomáš Hrazdíra, Dominik Marel, Adam Křížek, z 3.A- Daniela Vejrychová, Melanie Stojkovičová, Valerie Stojkovičová, Zoe Heráková, Eliška Myšáková, Nicolas Volf

Žákům  děkujeme za reprezentování školy a gratulujeme k předvedeným výkonům a umístění.

Lucie Slezáková