1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎b) říjen 2015‎ > ‎

PRO FUTURO – výstava středních škol

přidáno: 16. 10. 2015 4:02, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 7. 1. 2016 12:42 ]

Ve čtvrtek 15. října navštívili žáci 9. ročníku naší školy společně s výchovnou poradkyní specializovanou výstavu středních škol PRO FUTURO, která se konala v trutnovském společenském centru Uffo. Tato tradiční prezentace slouží každoročně regionálním středním školám k tomu, aby vycházejícím žákům základních škol představily své studijní obory; žákům pak může pomoci v rozhodování, jakým směrem se po ukončení základní školy vydat. V letošním školním roce se v Trutnově konají podobné výstavy dvě a našim žákům lze jen doporučit, aby navštívili i prezentaci v termínu 4. - 5. listopadu - střední školy by na ní, jak doufáme, mohly být zastoupeny v hojnějším počtu.

I. Šílová