1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎c) listopad 2015‎ > ‎

Trénujeme s basketbalistkami

přidáno: 5. 11. 2015 3:25, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 21. 4. 2016 2:21 ]
Tento týden jsme měli velké štěstí a v tělocvičně jsme mohli, v několika vyučovacích hodinách tělesné výchovy, přátelsky přivítat a poté potrénovat se dvěma basketbalistkami, Milicou Milošev, která  obléká dres č.15 a neméně známou Adminatou Fall, která se prezentuje dresem č.33. Obě hráčky BK KARA Trutnov, (která je aktuálně čtvrtá v pořadí v tabulce soutěže), byly velmi přátelské a ochotné žáky naší školy krátce seznámit s "nefalšovaným'' tréninkem a to především s přihrávkami a hodem na koš. Žáci se procvičili v basketbalu i v angličtině, protože hráčky na ně mluvili anglicky a v závěru hodiny mohli mít i všetečné dotazy na obě reprezentantky. Také se směli na památku společně vyfotit. Obě reprezentantky doprovázel jejich manager, pan Jan Braun, od kterého jsme se dozvěděli, že klub má nové logo a také klubovou hymnu. Velmi nás potěšila nejen jejich návštěva, ale i darované permanentky na klubová utkání. Rozpis najdete na http://www.bktrutnov.cz/. V případě zájmu o zapůjčení permanentek se, prosím, hlaste u paní hospodářky Volfové. Věříme, že se s domácím týmem opětovně setkáme (absolvují ve škole 10 hodin) a že strávené chvíle nejen v bouřících halách, budou oboustranně příjemné.
R. Krumphanzlová