1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎c) listopad 2015‎ > ‎

Úspěch našich stolních tenistů

přidáno: 12. 11. 2015 9:52, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 7. 1. 2016 12:46 ]
Již jsme si zvykli, že stolní tenis je sportovním odvětvím, kde naše škola (naši žáci) sbírají na regionální úrovni jedno prvenství za druhým.  Velmi důležitou roli v tom pochopitelně hraje fakt, že při škole funguje sportovní klub – TJ Trutnov Poříčí, jehož hlavní činností je právě stolní tenis.

V říjnu letošního roku proběhla v tomto druhém nejrozšířenějším sportu na světě Okresní kola kategorie III (6. - 7. tříd), IV (8. – 9. tříd) a VI (ročníků 1998 – 2002 – ZŠ + SŠ) chlapců a dívek.

Naše škola získala tři poháry pro vítěze Okresního kola ve stolním tenise, a tím si také  zajistila účast v krajském kole.

Kat. III                – dívky 2. místo (Janečková Zuzana, Fendrychová  Klára)

-          chlapci 2. místo (Taláb Martin, Vaněk Petr, Binter Tomáš)

Kat. IV                - dívky – 1. místo (Palusková Barbora, Pavlíková Denisa)

-          chlapci 2. místo (Golík Ondřej, Taláb Tomáš, Trník Radim, Horák Stanislav)

kat. VI                - dívky – 1. místo (Palusková Barbora, Pavlíková Denisa)

-          chlapci 1. místo (Taláb Tomáš, Golík Ondřej,  Trník Radim, Horák Stanislav)

V kategorii VI nás družstva starších chlapců a dívek reprezentovala i v krajských kolech, kde se shodně umístila na krásném čtvrtém místě. Nutno také podotknout, že v této soutěži, kromě naší školy bylo už pouze  jedno ze základní školy, všechna ostatní pak reprezentovala školy střední.

Děkujeme všem výše uvedeným žákům za vzornou reprezentaci školy a GRATULUJEME !

Z. Švarc