1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎d) prosinec 2015‎ > ‎

Den otevřených dveří

přidáno: 14. 12. 2015 11:44, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 14. 2. 2016 12:27 ]
Letošní den otevřených dveří proběhl ve znamení zvonečků.
Před školou vyrostla zvonička, žáci vyráběli zvonečky na výstavu i do oken, pan školník uspořádal výstavu zvonečků a zahájení ukončila zvonkohra. Přeplněná hala mohla na úvod vidět zvonečkové vystoupení školního sborečku p. učitelky Kuželové i zimní představení všech žáků 4.A pod vedením p.učitelky Gregorové, jehož záznam můžete najít na školním facebooku (zde).
Po učitelském zpěvu koled mohli návštěvníci shlédnout oblíbené chemické pokusy žáků a p. učitelky Brožové, výstavu nových knížek, zakoupených v rámci projektu tzv. "čtenářských dílen", které by měly tvořit základ školní knihovny. Z novinek představil p. učitel Hornych také bohatou novou výbavu školních dílen. V počítačové učebně jste mohli vidět 30 kusů nových sluchátek i program, s jehož pomocí žáci studují angličtinu. V učebně AJ žáci popsali a vystavili fotografie ze vzdělávacího pobytu v Anglii. Každý návštěvník měl možnost odnést si domů některý ze spousty žákovských výrobků nebo si vyrobit něco vlastními silami. Velkou pozornost si získal i náš školní ježek.
Ale nejdůležitější je, že při této slavnostní příležitosti se ve škole setkali bývalí i současní žáci i učitelé, rodiče i přátelé školy, společně se smáli, zpívali, vzpomínali a povídali.