1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎d) prosinec 2015‎ > ‎

Vánoční besídka v 6.A

přidáno: 29. 12. 2015 13:12, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 14. 2. 2016 12:37 uživatelem Eva Rusová ]
Vždy poslední den před vánočními prázdninami se v naší škole konají tradiční besídky tříd.

I my šesťáci, ač v malém počtu, jsme se společně sešli už v roli žáků druhého stupně, abychom si užili předvánoční atmosféru.

Tentokrát jsme se do školy skutečně těšili, neboť jsme věděli, že budeme sobě navzájem rozdávat radost a nakonec příjemně strávíme společný čas při vánočním florbalovém turnaji.

Žádné učení nás totiž nečekalo - jen zábava a smích, rozverné povídání a hry, výborné cukroví od našich maminek a babiček a samozřejmě dárečky pod třídním stromečkem! Ohromně jsme si to spolu užili!

Přejeme všem krásné sváteční dny plné pohody a lásky a do nového roku 2016 mnoho úžasných dní a stálé zdraví!!!

žáci 6.A

Vánoční besídka 6.A