1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎g) březen 2016‎ > ‎

Florbalový turnaj

přidáno: 29. 3. 2016 11:35, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 6. 7. 2016 12:11 ]
Těsně před jarními prázdninami se chlapci čtvrtého a pátého ročníku zúčastnili florbalového turnaje, který se konal na ZŠ Mládežnická.Turnaje jsme se zúčastnili i přes velkou nemocnost. Chlapci se urputně rvali o každý výsledek, za což jim patří obrovská pochvala. Asi největší pochvala patří Daniele Vejrychové, žákyni třetího ročníku, která podle pravidel musela odehrát každý zápas. Přestože patřila do mladší kategorie, držela se velmi statečně. Celkově naše družstvo vybojovalo šesté místo. Chtěla bych všem účastníkům poděkovat za pěkný turnaj.
Velké poděkování patří panu Kotykovi za velmi pěknou fotodokumentaci celého turnaje.
Šárka Gregorová