1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎g) březen 2016‎ > ‎

Okresní basketbal

přidáno: 7. 3. 2016 11:22, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 6. 7. 2016 12:17 ]

V pátek 4.března se na ZŠ V Domcích konalo okresní kolo v basketbale žáků 6. a 7.tříd.
Naši kluci si v konfrontaci s ostatními školami nevedli vůbec špatně. Po špatném výkonu proti domácím ( 5:17 ) si poradili,
i když až po boji, s chlapci z Úpice 15:10. Následoval "výprask" od favorita celého turnaje (žáci ze ZŠ R.Frimla neměli na turnaji konkurenci). Pokud chtěli kluci zabojovat o medaili, museli v posledním utkání porazit družstvo ZŠ Komenského. To se podařilo, kluci vyhráli po velice dobrém výkonu! Přesto z toho bylo nakonec nepopulární 4.místo. Družstva na 2.-4.místě měla stejný počet bodů,  v náš neprospěch ale hovořilo skóre ze vzájemných utkání. Přesto klukům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy!!!
K. Šiling