1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎g) březen 2016‎ > ‎

Vybíjená

přidáno: 4. 4. 2016 12:03, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 6. 7. 2016 12:27 ]
V pondělí 14. března 2016 v 8.00 hodin se odehrálo okrskové kolo vybíjené smíšených družstev základních škol 4. a 5. tříd.

O postup do okresního kola, se porvali žáci a žákyně sedmi základních škol.

Již od začátku byl boj s míčem téměř vyrovnaný a vzhledem k nastalým okolnostem naši žáci ,,od medvěda" předvedli perfektní výkony. Naše družstvo čítalo 1O hráčů ( 8 páťáků a dva perfektní čtvrťáčky) plus dva náhradníky. Přesto, že naši žáčci hráli skvěle a o umístění bojovali obratně, velkou ztrátou pro nás i tak byla náhlá nemoc Aleše Kábrta a Petra Čonky, kteří při tréninku na hodinách tělesné výchovy patří společně s Matyášem Schoberem a Ondřejem Talábem k největším  tahounům. Protože jejich střely bývají ostré a přesné, jejich neúčast nás zpočátku velmi mrzela. I tak se ale naší škole velmi dařilo a i když přišla chvíle, kdy nám "teklo do bot" vybojovali jsme krásné, čtvrté místo!!  Všem zúčastněným hráčům proto patří velké poděkování za perfektní účast (vzhledem k nastoupené, téměř o hlavu vyšší konkurenci :-)) a za skvělou kázeň. Již dnes se těšíme na další ročník, na který budeme průběžně trénovat v hodinách tělesné výchovy a přejeme si, aby nám to tam hrálo  ještě lépe než letos a sešli jsme se tentokrát v plné síle a sestavě !
Romana Krumphanzlová