1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎j) červen 2016‎ > ‎

Dětský den

přidáno: 6. 6. 2016 12:44, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 8. 7. 2016 13:33 ]
Dětský den většina žáků 1.stupně strávila mimo školní lavice na čerstvém vzduchu. Vyrazili jsme procházkou do městského parku za poznáním. Počasí nám přálo, a tak jsme si cestu do města zpestřili zastávkou na hřišti u bazénu, aby si všichni užili svůj svátek. U parku už na nás čekala naše dvojice průvodců z řad studentů lesnické školy, kteří nás provedli parkem a předali nám o něm spoustu zajímavostí. Žáci si připomněli i některé rostliny a stromy, se kterými se tu mohou setkat. Na zpáteční cestě jsme se opět zastavili na hřišti, abychom si získané informace zopakovali v podobě kvízu se sladkou tečkou.
I odpoledne v družince jsme slavili. Zasoutěžili jsme si ve skákání s míčkem mezi koleny, namalovali jsme si křídou veselé obrázky před budovou školy, no a při cucání sladkých bonbónků paní vychovatelka malovala dětem na obličej   :)