1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2015/16‎ > ‎j) červen 2016‎ > ‎

Prázdninový den s družinou

přidáno: 8. 7. 2016 13:06, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 5. 9. 2016 12:26 ]
Děti si první prázdninový a současně poslední den s družinou  opravdu užily. Počasí nám přálo a sluníčko svítilo jedna radost, když jsme šlapali z vlaku ve Svobodě nad Úpou směrem k Muchomůrce. No a od Muchomůrky na Farmapark už to bylo jen malý kousek. Uvítal nás zvědavý kozel a provedl nám nevybíravým způsobem prohlídku batohů. Zřejmě mu chutná úplně všechno - i v igelitovém sáčku. Svačinu zásadně nevybaluje a spořádá ji i s obalem. Rychle jsme pochopili, že si své batůžky musíme opravdu hlídat. Nic ale nezabránilo tomu, abychom se vyřádili na místních atrakcích a prohlédli si celé místní hospodářství se spoustou zvířátek a jejich mláďátek.
Měli jsme krásný den . Vycházku jsme zakončili zmrzlinou ve Svobodě a pak už hurá domů :)
N. Šťastná, J. Romanová