1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎b) říjen 2016‎ > ‎

Oslava Halloweenu nejen ve 4. B

přidáno: 31. 10. 2016 13:35, autor: Eva Rusová   [ Aktualizováno 21. 12. 2016 12:30 uživatelem Admin Google ZŠ Náchodská ]
Dnešní ráno s datem 31. 10. bylo velmi netradiční. Místo běžných žáků jsem učila několik čarodějnic a čarodějů, duchy, upírky a jiná strašidýlka. A nezůstalo pouze u učení. Za úkol děti dostaly několik ne zrovna lehkých disciplín. Takový slalom s oříškem na lžičce, kterou nesete v puse zvládli všichni na jedničku. Těžším úkolem bylo namotat na tužku pavoučka na provázku. Ale i to se dětem náramně dařilo. Úkoly byly čím dál složitější. Tak například vylovit jablko z plné mísy vody a ještě k tomu s rukama za zády a v kleče, to už byla pořádná výzva pro šikovná strašidla. Odvahu prokázali všichni u posledního úkolu. Vylovit neznámý předmět z přikrytého hrnce, jehož obsah nikdo neznal (malá skleněná kulička ve slizu) se také všem podařilo. Proto byli všichni po zásluze odměněni sladkými cukrátky.
"Trick or treat"  Petra Endrychová a Lída Rosiová +  žáci 4. B

Halloween v 4.B

Díky  žákům z 9.A si Halloween ve škole užili i ostatní žáci: