1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎g) březen 2017‎ > ‎

Poděkování panu Figerovi

přidáno: 10. 3. 2017 8:25, autor: Eva Rusová   [ Aktualizováno 12. 4. 2017 2:37 uživatelem Admin Google ZŠ Náchodská ]

V pátek 3. 3. 2017 proběhla cvičná evakuace školy. Podařilo se nám vyjít se všemi žáky před školu v rekordním čase. Ale nebyla to pouze evakuace - chtěli jsme se zároveň všichni i s dětmi rozloučit s panem školníkem Petrem Figerou, který odchází na zasloužený odpočinek.

Petr Figera působil v naší škole 5 let. Za tuto dobu opravil nebo zajistil opravy spousty prostor - např.: celkové rekonstrukce tělocvičen i učeben (Hv,  Vv,  kuchyňky, školní družiny), vstupního vestibulu, výmalby prostor, rekonstrukce sociálního zařízení, výměny tabulí, vybudování hřiště na plážový volejbal, výměnu oken, opravy střech, izolací a komínů, velkou opravu omítek hlavní budovy…- podívejte se na film o změnách ve škole.

Kromě toho se pan Figera a „jeho team“  vzorně staral o okolí školy – školní zahradu a školní dvůr, květinovou  výzdobu před školou atd., atd.

Pan školník si získal velký respekt u zaměstnanců školy, u řemeslníků, pracujících ve škole, ale hlavně u žáků, kteří mu často a rádi s pracemi ve škole pomáhali.

Za vše moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Pamětní kniha pro pana Figeru