1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2011/12‎ > ‎j) červen 12‎ > ‎Olympiáda‎ > ‎

5.ročník na olympiádě

přidáno: 29. 6. 2012 3:27, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 1. 9. 2012 8:50 uživatelem Eva Rusová ]

Žáci pátých ročníků se zúčastnili letošní olympiády škol.
Hned první den získali několik medailí:

Lukáš Killar 2. místo v běhu
Lukáš Zámečník 1. místo hod medicinbálem
Denisa Pavlíková 1. místo skok do dálky a 2. místo v běhu na 50 metrů

Tyto úspěchy zpečetili chlapci 1. místem ve florbalu, kde neprohráli ani jeden zápas a za úžasného fandění svých spolužáků získali tuto krásnou zlatou medaili.

V úterý naši sbírku medailí obohatili:
Lukáš Kábrt 2. místo v plavání
Ondřej Hošek 1. místo ve šplhu
Zdeněk Holman 2. místo ve šplhu

Středa dovršila naše snažení. Chlapci Potoček,Killar D. a L. , Vacek, Hošek, Housa, Daniel, Taláb, Linhart, Hospodka, Zámečník, a Palusková Bára, po strhující bitvě a úžasných výkonů získali opět 1. místo ve fotbalu. Nemalý podíl na úspěchu mají i spolužáci, kteří je neúnavně povzbuzovali.
Naše snažení završila účast žáků 5. ročníků na maratónu. Přestože byli nejmladší, měli za sebou dopolední fotbal, došli pěšky na start maratonu, kteří všichni uběhli!!!!!

Všem žákům 5. ročníků bych chtěla touto cestou moc, moc poděkovat za jejich účast na olympiádě. Jelikož soutěžili se zájmem, nehádali se, krásně se spolu domlouvali a hlavně poctivě celý rok trénovali, získali celkem
7 medailí a 2 zlaté poháry!!!!!

Ještě jednou jim moc děkuji a přeju krásné prázdniny, bude se mi po nich moc stýskat!!!!

Šárka Gregorová, třídní učitelka