1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2011/12‎ > ‎j) červen 12‎ > ‎Olympiáda‎ > ‎

Olympiáda - atletika 8. a 9. ročníků

přidáno: 26. 6. 2012 14:34, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 1. 9. 2012 8:49 uživatelem Eva Rusová ]

V úterý, druhý den olympijských her, bojovali naši sportovci z osmé a deváté třídy o medailové pozice na atletickém stadionu. Někteří běželi štafetu 60 m (Mementovský, 8.A - 2. místo), běh na 800 m (Kroupová, 8.A - 3. místo) nebo štafetu smíšených družstev (Dedková a Kárászová, 9.A + Melicher a Mementovský, 8.A - 3. místo). Jiní vrhali koulí vážící 3 kg do dálky ( Přívratská, 8.A - 1. místo a Svobodová, 9.A - 3. místo za holky a Brož, 9.A - 2. místo za kluky) nebo zkoušeli štěstí ve skoku dalekém. Na parádní výkony bylo docela chladné počasí a chvílemi to vypadalo, že zaprší, ale nakonec se déšť nespustil. Po běhu na 60 m, skocích a vrhání koulí, během přestávky, pak ještě 2 dívky (Dedková a Přívratská) za asistence p.uč. Brožové (dozoru i taxikářky) zvládly přesun do prostor naší školní tělocvičny, kde soutěžily ve šplhu. Po úspěšném umístění Katky Přívratské ve šplhání se opět obě  dívky navíc spolu s Vaškem Melicherem přemístily zpátky na stadion, kde se už připravovaly další atletické disciplíny, v nichž jsme nemohli chybět. Však jsme v nich byli dobří. Jak je zřejmé, všichni sportovci nejstarších ročníků soutěžili duší i tělem na 100% a úžasně naši školu reprezentovali. DĚKUJEME!

OH atletika 8.a 9.ročník