1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2011/12‎ > ‎j) červen 12‎ > ‎Olympiáda‎ > ‎

Atletika 6.-7.třída

přidáno: 26. 6. 2012 9:13, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 9. 7. 2012 13:08 uživatelem Eva Rusová ]

Po skončení olympiády očekávejte článek s výčtem všech našich úspěchů. Medailové žně pokračovaly i 2.den,ale o tom až ve čtvrtek. Teď poinformuji jen o atletice 6.-7.tříd, kterých jsem se jako dozorující učitel a rádce zúčastnil.
Za velmi chladného a i větrného počasí se 10 našich šesťáků a sedmáků zúčastnilo atletiky na hřišti ZŠ Komenského.

Olympiáda - atletika 6.-7.třída

Je nutné konstatovat, že organizace byla velmi dobře připravena a časový harmonogram byl dodržován, což v nevlídném počasí bylo velmi pozitivní.
Naše medailové úspěchy rozšířila, bohužel, jen děvčata. Zlato ve vrhu koulí získala výkonem 8,20 cm K.Roubalová (7.A),

stříbro získala N.Pavlíková (7.A) a to dokonce ve 2 disciplínách: 50 m (časem 9,2 s) a ve skoku dalekém (výkonem 4,17 cm).

Těsně pod stupni vítězů na 4.místě skončila P.Šupíková (skok daleký - 4,01 cm),

J.Janoušek (1000 m)

a i mix štafeta (4x 250 m: Šupíková, Pavlíková, Potoček , Janoušek)

a to o pouhou půlsekundu. Navíc i 5.místo P.Šupíkové v nabité konkurenci na 50 m o pouhou 0,1 s je velmi dobrým výkonem. Ostatní závodníci zaslouží pochvalu za obětavou reprezentaci školy i za stálé zimy, která na hřišti panovala: