1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2011/12‎ > ‎j) červen 12‎ > ‎

Školní výlet 7.A na Pecku

přidáno: 11. 6. 2012 16:02, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 27. 6. 2012 12:58 uživatelem Eva Rusová ]
Ve středu 6.6.2012 vyjela naše sedmička jako první ze tříd druhého stupně na školní výlet na Pecku. Doprovod dělala samozřejmě p.uč. třídní Dana Morávková a nově p.uč. Blanka Brožová. Počasí moc sluníčka neslibovalo, ale sedmáci si  dobrou náladu udrželi od počátku výletu až do konce. Nevadilo jim ani pár dešťových přeháněk a celkem nízké teploty. Alespoň nemuseli být smutní z toho, že bazén není napuštěný, a tudíž si nezaplavou. Na ubytování se muselo maličko čekat, jelikož v kempu končil celorepublikový turnaj základních škol ve vybíjené, ale ani toto nikomu radost nezkazilo. Někdo si házel míčem na koš, jiný se pustil do zásob z domova. Vždyť byla doba oběda! Alespoň čas rychle utekl! Po rozdělení do chatek, si povlékli postel a pak bylo osobní volno. To sedmáci využili každý po svém. Většina si ale prohlédla areál a objevila obří trampolínu, ze které se nikomu nechtělo. Do kempu postupně přijely i jiné školy, a tak později slovo dalo slovo a domluvil se k večeru zápas v plážovém volejbalu. To byste koukali, jak to našim s míčem jde! Sedmička je vůbec sportovně založená třída a má ve svých řadách hodně úspěšných sportovců, kteří naši školu nejednou výborně reprezentovali. Odpoledne se pak třída vydala na hrad Pecku a prohlédla si ho i zevnitř. Byla to příjemná procházka s nahlédnutím do minulosti. Později po večeři se zapálil oheň, a kdo chtěl, opekl si ještě vuřty. Nakonec nechyběla ani diskotéka. Večerka byla ve 23,00 hodin, ale z chatek se povídání ozývalo ještě hodně dlouho do noci. Druhý den po snídani proběhl další zápas ve volejbalu, otestovala se opět trampolína a pak se už muselo balit, neboť čas výletu vypršel. Domů se jelo se slibem, že se snad zase někdy na Pecku či jinam sedmáci vrátí.
                                                                                                                                                                   B.Brožová

Výlet 7.A na Pecku 2012