1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2011/12‎ > ‎d) prosinec 11‎ > ‎

Spolupráce s Domovem pro seniory Pilníkov

přidáno: 20. 12. 2011 11:16, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 24. 6. 2012 10:24 ]

Stalo se již tradicí, že žáci poříčské základní školy jezdí v předvánoční době potěšit babičky a dědečky do domova pro seniory.

I letos začali žáci již v listopadu připravovat dárečky. Pro babičky to byly šperky z Fimo hmoty a pro dědečky svíčky s dekupáží. Dívky také upekly cukroví a pro každého důchodce připravily malý balíček.

Vybraní žáčci z celé školy nacvičili pásmo vánočních básniček a koled a také krátkou pohádku.

A pak přišel velký den-čtvrtek 15.12. Celý autobus dětí včetně školního sboru  se vydal do Pilníkova. Vystoupení se povedlo, dárečky se líbily a důchodci byli dojatí. Byl to zážitek pro děti, učitele i obyvatele domova.