1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2011/12‎ > ‎i) květen 12‎ > ‎

Škola v přírodě

přidáno: 28. 5. 2012 0:41, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 24. 6. 2012 11:06 uživatelem Eva Rusová ]

Škola v přírodě

Žáci 4.A a 5.A ročníků se minulý týden zúčastnili školy v přírodě v Harrachově.

Ubytovaní jsme byli v penzionu Bílá voda. Byl to nádherně vybavený penzion, v krásném prostředí (hřiště, trampolína, prolézačky…). Celý týden se o nás staral velmi příjemný personál, z kterého jsme měli nejraději pana kuchaře. Ten pro nás připravoval výbornou baštu.

A co jsme celý týden dělali?

Každý den začínal rozcvičkou. Dopoledne jsme při vyučování procvičovali mozkové buňky. Odpoledne nás čekala zábava a poznávání.

Pondělí

Navštívili jsme známý Mumlavský vodopád a cestou k němu jsme si vyzkoušeli Liščí stezku. Podívejte se na fotky, jak nám to šlo.

Úterý

Vydali jsme se na túru. Nejenže jsme vydupali mamutí skokanský můstek, ale došli jsme na opravdu „krásnou“ vyhlídku kousek od Rokytnice. Cestou zpátky nás chytl déšť, ale vše jsme bez problémů zvládli.

Středa

Mohli jsme vidět práci sklářů a brusičů v místní sklárně, kde jsme byli na exkurzi.

Čtvrtek

Byla domluvena návštěva mysliveckého muzea Šindelka. To nás opravdu mile překvapilo. Po návratu následoval karneval a vystoupení jednotlivých masek s kulturním programem. Den ale nekončil a večer nás čekal táborák a opékání buřtů.

Pátek

Před odjezdem jsme si mohli ještě vyzkoušet minigolf. Obzvláště chlapcům to šlo velmi hezky.

Celý týden nás provázelo nádherné počasí, všude nás chválili, což v dnešní době opravdu potěší!

Byl to bezvadný týden!

Š. Gregorová, J. Nosková