1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2011/12‎ > ‎

12 06 Krajské kolo OVOV

přidáno: 7. 6. 2012 14:02, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 16. 8. 2012 12:21 uživatelem Eva Rusová ]

Krajské kolo OVOV - 5.6.2012

V úterý 5.6.2012 jsme brzy ráno vyrazili vlakem do Hradce Králové, kde se na ZŠ Štefcova uskutečnilo krajské kolo v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Krajského finále se zúčastnilo 5 nejlepších škol z celého kraje.
Soutěžilo se v 7 vybraných disciplínách (skok daleký, trojskok, 60 m, švihadlo, hod medicinbalem, leh/sedy, driblink/běh na 1000 m) na velmi pěkném atletickém stadióně. Bohužel panovalo nevlídné větrné počasí, které bylo doplněno občasným deštěm.
Naši školu reprezentovali 4 chlapci ze 7.A (J.Janoušek, J.Potoček, J.Braun a D.Štěpánek) a 4 dívky (K.Roubalová, A.Burdová, N.Pavlíková a D.Pavlíková).
Po prvních disciplínách bylo jasné, že na postup do celorepublikového finále to asi nebude stačit, ale i tak naši žáci předvedli velmi mnoho pozoruhodných výsledků.
Nejlepší umístění dosáhla Nikola Pavlíková ze 7.A, když v soutěži jednotlivkyň obsadila krásné 4.místo.
Výsledky si prohlédněte zde:

Pořadí dívek:

Pořadí chlapců: