1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2011/12‎ > ‎

12 03 Okrskové kolo ve vybíjené

přidáno: 30. 3. 2012 6:18, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 16. 8. 2012 12:18 uživatelem Eva Rusová ]

V pátek 30.3.2012 se žáci 5.A a 6.A zúčastnili okrskového kola ve vybíjené. Turnaj se konal v tělocvičně ZŠ R.Frimla. Naše škola dala dohromady jen družstvo chlapců, neboť dívek je v 5.A i 6.A poskrovnu. Jako reprezentanti byli vybráni žáci:
Fér Lukáš, Holman Zdeněk, Killar Dominik, Killar Lukáš, Mach Lukáš, Potoček Kryštof, Trník Radim, Zámečník Lukáš (všichni z 5.A) a
Hrubý Matěj, Kuna Tomáš, Prouza Vojtěch, Stehmeier Daniel (všichni ze 6.A).
Celkem se zúčastnilo 7 škol (viz výsledková tabulka), z trutnovských chybělo jen Gymnázium Trutnov a ZŠ Voletiny. Boje probíhaly velice korektně,ale každé družstvo se snažilo umístit do 3.místa, které zaručovalo postup do okresního kola (pořadatelé mají totiž postup jistý). Nám se v 1.kole podařilo remizovat s pozdějším vítězem (a moc nechybělo k výhře...) a před závěrečnými 2 zápasy byla reálná šance na postup, i když se nám vůbec nevydařil zápas se ZŠ Mládežnická. Bohužel při konečném účtování rozhodovalo právě vzájemné utkání....

Všichni jsme byli trošku zklamáni,ale dojem jsme tedy zanechali výborný!
A tady náš diplom: