1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2011/12‎ > ‎

11 11 Okrskový florbal

přidáno: 8. 11. 2011 8:19, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 16. 8. 2012 12:14 ]

V pondělí 7. listopadu 2011 došlo k historicky první konfrontaci sil ve florbale mezi chlapci zdejší poříčské školy a žáky okrsku Trutnov.  Na Základní škole Komenského v Trutnově  v tento den proběhlo Okrskové kolo ve florbale kategorie III (6. a 7. tříd).

Družstvo ve složení Jakub Potoček, Marek Adam, Jiří Janoušek, Jan Jankovič, Jakub Lhoták, David Štěpánek, Viktor Kanda (všichni ze 7. A) a Daniel Stehmeier (6. A) přijelo na turnaj získávat především  potřebné zkušenosti. Přesto je možné účast našich žáků hodnotit jako velmi povedenou. Nakonec se umístili na 4. místě z celkového počtu 6 prezentovaných týmů. V průběhu turnaje chlapci předvedli velmi vyrovnané výkony snad se všemi soupeři, čímž výrazně předčili očekávání pedagogického doprovodu a zároveň kouče družstva Zdeňka Švarce.

Jsem přesvědčen, že hráči – Jakub Potoček, který vstřelil 4 branky našeho týmu, brankář Jiří Janoušek a obránce Jan Jankovič patřili k nejlepším hráčům turnaje. Nutno dodat, že i ostatní naši hráči podali výkony na hranici jejich možností. Děkujeme za reprezentaci naší školy!

Jednotlivá utkání:

ZŠ Náchodská Trutnov       -         ZŠ Komenského Trutnov           1   :   1

ZŠ Náchodská Trutnov       -         ZŠ Pilníkov                                 3   :   1

ZŠ Náchodská Trutnov       -         ZŠ R. Frimla Trutnov                  0   :   3

ZŠ Náchodská Trutnov       -         Gymnázium Trutnov                   0   :   1