1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2011/12‎ > ‎

11 10 Přespolní běh 3.10.2011

přidáno: 3. 10. 2011 10:21, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 16. 8. 2012 12:12 ]

V pondělí 3.10.2011 se naši žáci poprvé zúčastnili okresního přeboru
v přespolním běhu. Bylo vybráno celkem 6 nejrychlejších běžců na 1000 m (z 5.A MACH Lukáš, KILLAR Dominik a KILLAR Lukáš a ze 7.A JANOUŠEK Jiří, POTOČEK Jakub a JANKOVIČ Jan). Za dívky nás reprezentovali: PAVLÍKOVÁ Denisa (5.A), BURDOVÁ Anna, NOVÁKOVÁ Vladěna a PAVLÍKOVÁ Nikola (7.A).
Chlapci i dívky běželi 1 okruh v délce 1,5 km, startovali po jednotlivých kategoriích.
A jak naši žáci dopadli?
Nejprve startovali dívky. Výborný výkon předvedla Pavlíková N., která skončila na vynikajícím 7.místě. Jelikož se ale soutěžilo v družstvech, naše škola v této kategorii skončila na 5.místě z 8 škol (viz tabulka).

Poté vystartovalo 6 našich kluků,ale do soutěže družstev se počítali vždy 4 nejlepší. Závod se výborně povedl dvěma našim zástupcům, neboť Killar L. skončil na 2.místě a těsně za ním doběhl na 3.místě Janoušek J. Ostatní, bohužel, skončili těsně za polovinou startovního pole, a tak nakonec naši kluci skončili na pěkném 4.místě z 9 škol (viz přiložená ofocená výsledková listina).
Do krajského kola postoupily vždy 2 nejlepší družstva z každé kategorie.
Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!