1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2011/12‎ > ‎

12 04 Úspěch mažoretek

přidáno: 16. 4. 2012 10:29, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 16. 8. 2012 12:19 ]
V sobotu 14. dubna 2012 se poprvé v Trutnově konalo Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu,
kterého se zúčastnilo kolem 400 mažoretek. Do poroty usedl i moderátor TV NOVA Václav Titelbach.
Žákyně naší školy Kateřina Jaklová (5.A) a Kristýna Růžičková (4.A) v kategorii „baton kadetky“
se skupinou Růžičky postupují z krásného 3. místa do semifinále v Hronově.
Děvčata vystoupila poprvé i s vlastní choreografií v kategorii duo – 4. místo
a Kristýna sólo – 5. místo s postupem do semifinále.
Eliška Severinová (6.A) a Dominika Svobodová (9.A) vybojovaly se skupinou Střepy
v kategorii „baton seniorky“ úžasné 1.místo a rovněž postup do Hronova.

Více se dozvíte na: http://www.trutnovinky.cz/index.php?gid=32602

Náročný víkend pro děvčata pokračoval v neděli účastí na Dvorské jedničce ve Dvoře Králové nad Labem - nepostupové přehlídce tanečních kolektivů, dvojic a jednotlivců. V početné konkurenci souborů nejen z okolí, ale i Liberce, Kolína, Děčína, Rychnova, Hořic, Rtyně,,.... a sedmihodinovém klání si Eliška s Dominikou se skupinou Střepy vytančily 1. místo (kat. III - min.16 let) a Kačka s Kiki s Růžičkami 2. místo (kat. II - 12 až 15 let).
Kristýna Růžičková v sólu mezi věkově staršími děvčaty vybojovala 3. místo a v bezchybném vystoupení - duo s Káťou Jaklovou dosáhly na stupínek nejvyšší - 1. místo.

Všem děvčatům moc gratulujeme!