1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2011/12‎ > ‎

12 05 Okresní kolo odznaku všestrannosti

přidáno: 18. 5. 2012 6:24, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 16. 8. 2012 12:20 uživatelem Eva Rusová ]

Odznak všestrannosti

V pátek 18.5.2012 se 8 vybraných žáků zúčastnilo okresního kola v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV), které uspořádala ZŠ Mládežnická Trutnov. Přijely 4 přihlášené základní školy: ZŠ Mládežnická, ZŠ a MŠ Radvanice, ZŠ a MŠ Mladé Buky a naše škola.
Soutěží se v 7 vybraných disciplínách (trojskok, švihadlo, hod medicinbalem, driblink, leh/sedy, shyby, kliky), vítězem se stane škola s nejvyším počtem bodů - počítají se vždy 3 nejlepší výkony chlapců/dívek ze 4 z každé školy.
Pro žáky není vůbec jednoduché zvládnout všech 7 náročných disciplín během 4 hodin, a proto rozhoduje nejen všestrannost,ale i fyzická připravenost. A to vše naši žáci mají!
V soutěži jsme jasně dominovali.
V soutěži žákyň jsme obsadili: 1.místo - K.Roubalová, 2.místo - A.Burdová, 4.místo - H.Lánová a 5.místo - D.Pavlíková.
V soutěži chlapců: 1.místo - J.Janoušek, 6.místo - J.Potoček, 7.místo - J.Braun a 8.místo - D.Štěpánek. Vždy soutěžilo 16 žáků a žákyň.
Po celkovém přepočítání výsledků bylo jasné, že naše škola získala nejvíce bodů (23 441 b.) a postoupila tím do krajského kola.
Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Určitě se podívejte na jednotlivé výsledky:

Celkové výsledky družstev (rozhoduje součet vpravo pod školou):