1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2013/14‎ > ‎

Krajské kolo v šachu

přidáno: 27. 1. 2014 1:23, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 28. 2. 2014 1:22 ]
Dne 23.1. se žáci naší školy Martin Taláb, Marek Kuhn, Petr Vaněk, David Horák (5.A), Kryštof Potoček, Tomáš Taláb, Ondřej Golík, Zdeněk Holman (7.A) zúčastnili krajského kola v šachu v Třebechovicích pod Orebem, do kterého postoupili jako jediní z okresu Trutnov. Konkurence zúčastněných škol byla veliká. Naši chlapci hrdě bojovali o nejlepší umístění.Celý turnaj byl velmi náročný. Přestože jsme nezískali medailové umístění, chtěla bych všem zúčastněným chlapcům poděkovat za snahu, odhodlání bojovat proti nejlepším a hlavně za volný čas, který museli šachům obětovat.
Byl to hezký turnaj, doufám, že příští rok se nám podaří opět postoupit do krajského kola.
Šárka Gregorová