1) Škola‎ > ‎Úspěchy žáků‎ > ‎2013/14‎ > ‎

Naši šplhouni si opět šphli

Družstva chlapců a dívek naší poříčské základní školy se poslední tři roky již tradičně  zúčastňují Okresního a Krajského kola ve šplhu v kategorii IV - základních škol. V letošním roce tato zajímavá týmová soutěž proběhla ve čtvrtek 20. února 2014 na Základní škole R. Frimla v Trutnově. Po loňském veleúspěšném výsledku, kdy se dívky staly přebornicemi kraje a družstvo chlapců se umístilo na druhém místě, již nezbývalo mnoho prostoru ke zlepšení. Obhajoba umístění, která je vždy velmi obtížná, se nám však vydařila na 100 %.  Naše dívky se opět staly vítězkami krajského kola a chlapci se těsně umístili na druhém místě!  Dá se tudíž konstatovat, že žáci naší školy jsou v součtu umístění chlapců a dívek nejlepšími „šplhouny“ v Královéhradeckém kraji. GRATULUJEME!

Výsledky soutěže s výkony jednotlivců i družstev uvádíme v přiloženém souboru. Sportovního ducha celé soutěže jsme se pak pokusili zachytit na jednotlivých fotografiích.

Reprezentanti školy:

. dívky                  - Anna Burdová, Pavlína Šupíková, Aneta Švarcová (9. A), Hana Lánová (8. A)

. chlapci               - Jiří Janoušek, Jan Jankovič (9. A), Lukáš Jón (8. A), Jakub Kulich (7. A)

Zdeněk Švarc