2) Výuka‎ > ‎Testování žáků‎ > ‎

Testování SCIO

přidáno: 11. 7. 2013 5:23, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 10. 10. 2013 9:54 ]
V červnu absolvovali osmáci dobrovolně testování. Postupně ve třech dnech vyplňovali na počítači testy z obecných studijních předpokladů, matematiky a českého jazyka.
A celkově dopadli výborně. Ve všech oblastech předčili průměrný výkon všech testovaných žáků republiky (černý rám):
Test z obecných studijních předpokladů (OSP) měl žákům naznačit jejich studijní možnosti. Nejlepší v této oblasti byli: Jakub Potoček, Markéta Beranová a Jakub Lhoták.
V českém jazyce byli nejlepší: Markéta Beranová, Nikola Pavlíková, Kateřina Binterová.
V matematice dosažené výsledky našich žáků předčily všechna očekávání i studijní předpoklady žáků. Na tomto výsledku má velký podíl pan učitel Hornych. Děkujeme.
Nejlepší matematici: Jakub Lhoták, Hana Nguyenová, Nikola Pavlíková.