Brigáda v ZOO

Je duben a to znamená, že se blíží Den Země. Každý, kdo má rád naši modrou planetu, se snaží, aby po dlouhé zimě byla zase krásně uklizená a čistá. I my jsme nelenili a přiložili pořádně ruku k dílu. V zahradě jsme se chopili košťat, lopat a koleček a během dvou hodin bylo za námi vzorně uklizeno. Zvířata nás zvědavě pozorovala a sluníčko intenzivně hřálo. Odměnou nám byla procházka po ZOO, řádění na průlezkách, ale hlavně dobrý pocit za vzorně odvedenou práci. Nevadí, že jsme zatím žáky 1. stupně, protože dokážeme přiložit ruku k dílu pro dobrou věc a jdeme příkladem ostatním.

Dětské vzkazy a komentáře:

Karlička Těžká:

Líbilo se mi, jak jsme pomohli přírodě. Potom jsme se hodně nasmáli, protože jsme si dělali legraci z okapi, že to jsou okapy na střeše. Třetí věc, měli jsme krásný zážitek a za čtvrté se mi líbilo, jak se k nám přidala Andy s uklízením v ZOO.

Andrea Vítová:

Mě se líbil ten pocit, že jsme pomohli. Taky, že jsme měli rozchod. Měli moc hezká zvířátka. Mě se líbil mravenečník a okapi.

Sebastián Čonka:

Mě se líbilo uklízení a hadi, ryby i surikaty. Jeli jsme do ZOO, protože se slaví Den Země 22. 4.. Bylo to nejhezčí ZOO.

Dominik Petíra:

Mě se líbily prolejzačky i hadi a surykaty i ryby. A ještě zmrzlina i plyšáci.

Sofie Hladká:

Udělali jsme silnici čistou. Také se mi líbily prolezky a fotky, co jsme udělali pro paní učitelku. Ze zvířátek se mi líbily surikaty.

Žáci 3., 4., 5. tříd a jejich tř. učitelky