PROČ SE STÁT NAŠÍM ŽÁKEM

Přečtěte si tyto zajímavé argumenty, které vám pomohou v rozhodování, do jaké školy umístit své dítě.

KVALITNÍ VÝUKA A PROFESIONÁLNÍ UČITELSKÝ SBOR

K vzdělávání žáků přistupujeme zodpovědně a využíváme moderní metody výuky. Samozřejmostí je i odbornost všech pedagogických pracovníků.

UČITELSKÝ SBOR

POHODOVÁ ATMOSFÉRA V KLIDNÉ ČÁSTI MĚSTA

Škola se může pochlubit výbornou geografickou polohou, která nabízí klidné prostředí na kraji města a přesto všechny výhody města Trutnov, jako je dopravní infrastruktura, služby MHD a další. Vaše děti tak jsou v blízkosti přírody, kterou naši pedagogové využívají při každé možné příležitosti.

ZOBRAZIT MAPU UMÍSTĚNÍ

DRUŽINA

Do naší školní školní družiny můžete umístit děti již za 100,- Kč měsíčně, a to ve výše uvedených hodinách. Nabízíme vám tak možnost nevybírat si volno v práci, abyste mohli děti dovést do školy, nebo si po práci v klidu zařídit své osobní záležitosti a nebát se o děti, které se v tu dobu mohou bavit s kamarády.

ZJISTIT VÍCE O ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Provozujeme vlastní školní jídelnu, ve které vaříme nejen pro vaše děti, ale také pro cizí strávníky. Můžete si tak odebírat obědy stejně jako vaše děti a přitom ušetřit čas, který trávíte vařením doma. Zbyde vám tak více času na rodinu a volnočasové aktivity s vašimi blízkými.

ZOBRAZIT ŠKOLNÍ JÍDELNU

MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

ZOBRAZIT PŘEHLED AKTIVIT

UDRŽOVANÉ, ČISTÉ A BEZPEČNÉ PROSTŘEDÍ PRO VAŠE DĚTI


BOHATÁ HISTORIE A TRADICE


VYNIKAJÍCÍ TECHNICKÉ A SPORTOVNÍ ZÁZEMÍ

VEDENÍ ŠKOLY

Mgr. Zdeněk Švarc

ředitel školy


svarc@zsnachtu.cz

Mgr. Iveta Šílová

zástupkyně ředitele školy


silova@zsnachtu.cz

MONTESSORI

Montessori pomáhá dětem zvládnout praktický život, zkoumat, jak věci fungují, psát příběhy, počítat až do nekonečna a rozumět řádu věcí kolem sebe.
ZJISTIT VÍCE