Sběr kaštanů a papíru

Letošní podzim byl jako každý rok zaměřen na sběr kaštanů a papíru.

Kaštanů žáci odevzdali celkem 1 093,5 kg, což bylo sice méně než loňský rok, ale i tak je to velice pěkné číslo :-) Nejvíce se snažili žáci ze 4.A (celkem 437,5 kg), z 2.A (137,5 kg) a ze 7.A (104 kg). Mezi jednotlivci byli nejlepší Daniel Štancl ze 4.A (315 kg), Nicolas Volf ze 7.A (70 kg) a sourozenci Tomáš (2.A) a Lukáš (4.A) Dvořáčkovi (oba 59 kg). Pět nejlepších soutěžících si zajistilo účast na školním celodenním výletě na konci školního roku :-)

Výhercům gratulujeme a jménem KRNAPu děkujeme všem žákům, kteří se do sběru zapojili.

Podzimní sběr papíru byl letos v režii žáků 7. A, kteří si vzali organizaci celé akce na starost. Vše zvládli na výbornou, za což jim patří veliké poděkování a obrovská pochvala :-)

Podzimní sběr papíru nebyl tak úspěšný jako ten jarní, celkem jsme jako škola odevzdali 5 536 kg, což je o více jak 3 tuny méně než na jaře. Uvidíme, jestli se na jaře 2020 polepšíme :-)

Mezi třídními kolektivy zvítězila třída 7.A ( celkem 1102 kg), na druhém místě se umístila třída 3.A ( 925 kg), třetí místo obsadila třída 6.A (917kg). V jednotlivcích zvítězila Alena Pekárková ze 7.B (367 kg), druhý skončil Oliver Půlkrábek z 3.A (315 kg) a třetí byl Tomáš Kloz z 5.A (300 kg). Také zde si pět nejlepších soutěžících zajistilo účast na školním celodenním výletě na konci školního roku :-)

Výsledky sběru kaštanů a papíru